Ostatni dzwonek!
Opublikowano: 19.06.2019, wyświetleń: 1303
Powrót
Drukuj
PDF
Kontakt
grafika

Koniec roku szkolnego to radosny czas dla wszystkich uczniów, ponieważ rozpoczynają się długo wyczekiwane wakacje.

W tym roku zakończenie roku szkolnego 2018/2019 przypadło na dzień 19 czerwca. Z tej okazji w węgrowskich szkołach podstawowych odbyły się oficjalne uroczystości, na które przybyli: Burmistrz Miasta Paweł Marchela, Przewodnicząca Rady Miejskiej Zofia Paczóska, Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej Beata Gashi, Przewodnicząca Komisji Zdrowia, Oświaty i Kultury Barbara Jakubisiak, Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych Hubert Kowalewski, Dyrektor PWiK w Węgrowie Jacek Stosio, Proboszcz Parafii Romuald Kosk, którzy skierowali do dyrektorów, nauczycieli i pracowników szkół słowa wdzięczności i podziękowań za całoroczny trud wychowania i przekazywania wiedzy młodemu pokoleniu oraz za pomoc w organizowaniu wielu miejskich uroczystości. Uczniom zaś złożyli gratulacje z osiągniętych wyników i życzyli beztroskich wakacji, bezpiecznych oraz pełnych słońca i odpoczynku.

Uczniowie, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce, w konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych oraz wzorowo zachowywali się przez cały rok otrzymali świadectwa z wyróżnieniem i nagrody.

Decyzją Burmistrza Miasta Pawła Marcheli uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Dobrogosta Krasińskiego i ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II otrzymali stypendia artystyczne, naukowe i sportowe. 

Wyślij link mailem
Powrót
Drukuj
PDF
Kontakt