Dzień Pracownika Socjalnego
Opublikowano: 16.11.2019, wyświetleń: 2789
Powrót
Drukuj
PDF
Kontakt
grafika

Uroczystość z okazji Dnia Pracownika Socjalnego odbyła się 15 listopada 2019 r. Podczas tego dnia spotkali się wszyscy pracownicy socjalni oraz osoby związane z pomocą społeczną z terenu powiatu węgrowskiego.

Z tej okazji burmistrz Węgrowa Paweł Marchela złożył podziękowania wszystkim pracownikom Centrum Pomocy Społecznej w Węgrowie oraz członkom zespołu interdyscyplinarnego za zaangażowanie i wszelkie działania w obszarze pomocy społecznej realizowane na rzecz mieszkańców Węgrowa.

Burmistrz w swoim wystąpieniu podkreślił, że niesienie pomocy potrzebującym, zasługuje na najwyższe uznanie i szacunek. Następnie burmistrz Paweł Marchela wraz z zastępcą Haliną Ulińską i wiceprzewodniczącą Rady Miejskiej Jolantą Roguską wręczyli okolicznościowe listy i kwiaty pracownikom CPS.

Oprócz pracowników służb społecznych na uroczystość przybyli m.in. Maria Koc Senator RP, Anna Kaszuba kierownik delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Siedlcach, Ewa Besztak Starosta Powiatu Węgrowskiego, Marek Renik wicestarosta węgrowski, przedstawiciele samorządów, instytucji, placówek i organizacji pozarządowych wspierających lub działających w obszarach pomocy społecznej. Organizatorem wydarzenia było Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Węgrowie. Podczas uroczystości z programem artystycznym wystąpili podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Miedznie.

 

 

 

Wyślij link mailem
Powrót
Drukuj
PDF
Kontakt