Kinder + Sport 2018 z udziałem Nike Węgrów
Opublikowano: 06.06.2018, wyświetleń: 1207
Powrót
Drukuj
PDF
Kontakt
grafika

Kolejny raz młode węgrowianki bardzo dobrze zaprezentowały się na zawodach wojewódzkich. Ich wola walki, wyszkolenie i gra fair play to niepodważalne atuty, którymi mogą się pochwalić i być przykładem dla innych. Te zdolne dziewczęta to uczennice Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Jana Pawła II w Węgrowie (na co dzień grające w PMKS NIKE Węgrów), które w roku szkolnym 2017/2018 uczestniczyły w siedmiu turniejach eliminacyjnych do Mistrzostw Mazowsza Kinder + Sport 2018.

Rozgrywając w sezonie 21 wymagających spotkań wywalczyły miejsce w gronie ośmiu najlepszych zespołów i prawo do rozegrania turnieju finałowego, który odbył się 2 czerwca 2018 r. w Nowym Dworze Mazowieckim i 3 czerwca w Mrozach.

W kategorii trójek zespół składający się z Leny Bałdygi, Katarzyny Marchelewicz oraz Oliwii Płocharczyk, po bardzo ciężkich i wyrównanych meczach uplasował się na ósmej pozycji.


Druga drużyna w skałdzie: Marta Wąsowska, Monika Wąsowska, Dominika Świniarska, Aleksandra Szkołut i  Amelia Szaniawska rozegrała trzy trudne mecze w fazie grupowej. I choć nie udało im się wyjść z grupy, w ostatecznym rozrachunku zajęły dobrą, szóstą pozycję.


Zawodniczkom i ich trenerom: Barbarze Murawskiej i Robertowi Kupiszowi serdecznie gratulujemy zaangażowania i wytrwałości oraz życzymy powodzenia w nowym sezonie.

Informacja i fotografie: Barbara Murawska

Wyślij link mailem
Powrót
Drukuj
PDF
Kontakt