Rozpoczęły się ferie zimowe.
Opublikowano: 11.02.2020, wyświetleń: 1102
Powrót
Drukuj
PDF
Kontakt
grafika

Od 8.02.2019 r. rozpoczęły się ferie zimowe. Znaczna część uczniów spędzi je w mieście, dlatego też Miasto Węgrów w ramach organizowanego wypoczynku zimowego dzieci i młodzieży szkolnej w 2020 r. wsparło finansowo różne formy zajęć.

 

W dniu 11 lutego w Domu Gdańskim Burmistrz Węgrowa Paweł Marchela spotkał się z uczestnikami zimowego wypoczynku pn. „Zimowe wesołe wycieczki” organizowanego przez Parafię pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny pod kierunkiem ks. Wojciecha Wysockiego. Dzieci zostały zaproszone do udziału w warsztatach prowadzonych przez  regionalną twórczynię ludową Małgorzatę Pepłowską, której rękodzieła są bardzo cenione i były wielokrotnie  nagradzane.  Burmistrz Paweł Marchela życzył dzieciom aktywnego, radosnego i bezpiecznego wypoczynku. W czasie warsztatów powstało wiele ciekawych prac wykonanych przez dzieci.

Na zakończenie spotkania dzieciom został przygotowany  poczęstunek.

W tym dniu w Miejskiej Bibliotece Publicznej prowadzone były także warsztaty z rysowania komiksów.

W dniu dzisiejszym w Węgrowskim Ośrodku Kultury odbył się także bal karnawałowy z animacjami dla dzieci w ramach programu „Zima w mieście 2020”. Nie zabrakło kolorowych strojów, uśmiechów i wspaniałej zabawy. Uczestników balu odwiedził Burmistrz Węgrowa Paweł Marchela.

Wyślij link mailem
Powrót
Drukuj
PDF
Kontakt